Genel Yönetim Kurulu Üyeleri

Genel Yönetim Kurulu Üyeleri

KA.DER'le Tanışın
Nuray Karaoğlu

Bursa doğumlu Nuray Karaoğlu, lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler ve Yönetim Bilimleri alanında yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunan Karaoğlu, Göztepe Rotary Kulübü’nde 2002-2004 Döneminde başkanlık yapmıştır.

KAGİDER üyesi olan Karaoğlu, 2002 yılında KA.DER’e üye oldu.

Karaoğlu, süreli dergi ,eğitim yayınları üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren Bir şirketin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Nuray Karaoğlu, Kadın Girişimciliği, Örgüt İçi İletişim Eğitimi, Toplumsal Cinsiyet ve Kota Eğitimi, Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi, Erickson Denge Merkezi NLP Practitioner Sertifika Programlarına katılmıştır.

2017’den beri KA.DER Genel Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bahar Şen Kazancı

İstanbul doğumlu Bahar Şen Kazancı, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri alanında yapmıştır. Kazancı, “Kadın Bedeni Üzerinden Yapılan Siyasetin Söylem Analizi” konulu bitirme tezini hazırlamış ve üniversiteden derece ile mezun olmuştur.

2003 yılında “BiSim Ajans”ı kurmuştur. 2017 yılından bu yana Okuyan Us Yayınevi’nin ortağı ve yönetim kurulu üyesidir. Kazancı, profesyonel olarak danışmanlık, koçluk ve konuşmacılık yapmaktadır. Ayrıca, tamamen gönüllü olarak birey ve kurumlara toplumsal cinsiyet eşitliği, kadına yönelik şiddet ve hayatın her alanında kadının güçlendirilmesi konularında seminerler düzenlemektedir. KA.DER Genel Sekreteri olarak görevini sürdürmektedir. AC (Association for Coaching) ve ICF (International Coaching Federation) tarafından akredite “Profesyonel Koçluk” eğitimleri almıştır. Ayrıca, Genos International & Swinburne University of Technology “Duygusal Zeka Geliştirme Uzmanlığı” programını ve “Odyssey Danışılan Danışman” programını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra, “Expressive Arts in Coaching” sertifikasına sahiptir.

Azime Kocacık

Adana doğumlu Azime Kocacık, lisans eğitimini İnşaat bölümünde tamamlamıştır. Kocacık, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir.

Üniversite eğitimi sonrasında Sabancı Holding kuruluşu olan Exsa’nın ihracat departmanında çalıştı. Adana Büyükşehir Belediyesi Kürek İhtisas Kulübü’nde sayman olarak görev yapan Kocacık, KA.DER, AKDAM ve birçok sivil toplum örgütünün aktif üyesi olup, AKDEV’in Çukurova Belediyesi Kent Konseyi’nde temsilciliğini de yapmaktadır.

Kocacık, Adana’da Milliyetçi Hareket Partisi’nde grup sözcülüğünü yapmış olan ilk ve tek kadın siyasetçidir. 2005 yılı genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı oldu. KA.DER Yönetim Kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

ÜYE OL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

GÖNÜLLÜ OL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

GÖNÜLLÜ OL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ÜYE OL

KA.DER’in kuruluşunda kendisini temellendirdiği “eşit temsil” ilkesi ile varlığını devam ettirmektedir. Demoktarik ve çoğulcu bir toplum yaratmak, sivil toplumda örgütlenmek anayasal haktır. Her alanda eşit temsili savunan KA.DER sizi üye olmaya davet ediyor.

GÖNÜLLÜ OL

KA.DER’i tanımak, birlikte güçlü olduğumuzu görmek ve çalışmalarımıza katılmak için gönüllü olabilirsiniz.

BAĞIŞ

Bağışlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için..