Özlem Küçükyılmaz

Özlem Küçükyılmaz

1974 doğumlu Özlem Küçükyılmaz Adana doğumlu ve İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği mezunu. Şarkı sözü yazarı, senarist ve reklamcı.

P&G/ Max Factor’de lojistik yöneticiliği, Dream Design Factory’de etkinlik yönetimi, Taxim Edition’da çeşitli reklam ve albüm projeleri için müzik-repertuar direktörlüğü, Stardium Müzik’te halkla ilişkiler ve müzik prodüktörlüğü görevlerini üstlendi. 2007 yılında radikal bir kararla kreatif olarak kariyerine devam etme kararı aldı ve Serdar Erener’in sahibi olduğu Alametifarika’da reklam yazarı olarak çalışmaya başladı. Young&Rubicam Reklamevi’nde yazarlığa devam etti. Grey İstabul’a yaratıcı grup başkanı olarak transfer oldu. Halen Vietnam İstanbul Ajansında kreatif direktörlük yapmaya devam ediyor.

Coca-Cola, Özcan Deniz-Sıla, Arçelik Çelik-Çeliknaz düğünü, AvivaSA, Paraları Saç Saç, Molfix Mutlu Bebekler Mutlu yarınlar, ING Bank, Bir Kadın Bir Erkek ve Vodafone Selim ile Tarife imza attığı sayısız kampanyadan birkaçı.

Krek Tiyatro ‘nun ardından BO Sahne’de oyunculuk eğitimine devam eden Özlem Küçükyılmaz, Metin Hara, Beki İkala Erikli gibi isimlerden de eğitimler aldı. Mentor ve kişisel gelişim uzmanı olarak çalışmalarına devam ediyor. Abracadabra videoları ise Facebook’ta çok tıklanan videolar arasında yer alıyor.

TOP