Şirin Tekeli Siyaset Okulu Başlıyor

Türkiye’de kadınların karar alma süreçlerine aktif katılımını teşvik ederek, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına katkı sunmak üzere, 2003 yılından bu yana  temsilde eşitlik için pek çok kadına destek sunan “Şirin Tekeli Siyaset Okulu”, bu yıl da Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerinden kadınların katılımı ile başlıyor. 
İstanbul Kent  Üniversitesi işbirliği ile düzenlediğimiz ‘Şirin Tekeli Siyaset Okulu” Şirin Tekeli Siyaset Okulu” 27 Mart 2022, Pazar günü İstanbul Kent Üniversitesi’nde yapılacak açılış töreninin ardından 10 hafta boyunca devam edecek. 

Karar alma mekanizmalarında aktif olarak yer almak isteyen kadınlar için destek sunan İstanbul Kent Üniversitesi yönetimine ve katkı sağlayan tüm öğretim üyesi ve uzmanlarımıza teşekkür ederiz.

ÜYE OL

KA.DER’in kuruluşunda kendisini temellendirdiği “eşit temsil” ilkesi ile varlığını devam ettirmektedir. Demoktarik ve çoğulcu bir toplum yaratmak, sivil toplumda örgütlenmek anayasal haktır. Her alanda eşit temsili savunan KA.DER sizi üye olmaya davet ediyor.

GÖNÜLLÜ OL

KA.DER’i tanımak, birlikte güçlü olduğumuzu görmek ve çalışmalarımıza katılmak için gönüllü olabilirsiniz.

BAĞIŞ

Bağışlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için..